Solární panely
 

Fotovoltaické moduly jsou dostatečně flexibilní pro nejrůznější použití, a to od systémů pro rodinné domy až po velké střešní instalace. V podmínkách nastavených v České republice nachází fotovoltaické systémy uplatnění jako:

  • střešní instalace rodinných domů;
  • střešní instalace na průmyslových budovách;
  • fasádní instalace.
 
Solární panely Schüco
 
Solární panely IBC Solar
 
 
Solární panely Kyocera
 
 
Solární panely Sunpower
 
 
Solární panely ConergySolární invertory (měniče)
 

V souladu s trendem neustále výkonnějších zařízení byly vyvinuty střídače špičkových kvalit. Vynikající zkušenosti máme s měniči SolarEdgePower-One AuroraSMA, Sunways nebo Fronius. Všechna námi dodávaná zařízení disponují vysokou výkonností a spolehlivostí. 

 Solární invertory SolarEdge
 
 

Solární invertory Power-One

 
 
Solární invertory Fronius

 
 
Solární invertory Sunways
 
 
Solární invertory SMAVýkonové oprimizéry

Díky optimizérům je nyní možný monitoring na úrovni panelů. Autonomní funkčnost panelů – při zastínění jednotlivých panelů nedochází ke snížení výkonu celého stringu, ale snižuje se pouze výkon jednoho panelu. Díky této autonomnosti dojde k celkové m u zvýšení výkonu systému. Vyšší bezpečnost při údržbě fotovoltaického systému, vysoká požární ochrana díky nízkému výstupnímu napětí každého panelu usměrněného optimizérem.  Flexibilní projektování systémů – možnost kombinace různých panelů a sklonů střešních ploch. 

SolarEdge
Monitoring

Monitoring je zařízení pro sledování fotovoltaického systému, koncipovaný pro podporu jednoho až sta měničů. Monitorovací zařízení, která dodáváme jsou kompatibilní se všemi měniči. Data jsou zobrazována ve webovém rozhraní. Zde nalezneme denní, měsíční a roční přehledy, výpočty o účinnosti měniče a diagnostika. 

 
Solar Monitor
 
 
SolarEdge
 
 
Solar LogVoltas

Tento produkt slouží k fakturaci výroby ČEZ. E.ON, PRE, fakturaci přebytků, měsíční výkazy o výrobě elektřiny, čtvrtletní výkazy energetickému regulačnímu úřadu, atd.

VoltasKonstrukce

Šest různých typů instalace komponent Vám dává možnost navržení systému, který Vám bude maximálně vyhovovat. Tak můžete dosáhnout mimořádně atraktivních provedení.

tl_files/soubory/Schuco_logo.jpg